10.207.10 - VITA CLIP - Papirnat kemični svinčnik
0,13 € +DDV
| Zaloga |
28.650 |
Osnovni podatki
| Koda | 10.207.10 |
| Model | VITA CLIP |
| Opis | Kemični svinčnik VITA CLIP je promocijski model s papirnatim telesom, oblikovan za blagovne znamke, ki iščejo bolj naraven videz izdelka in odgovornejšo izbiro materialov. Lahek in praktičen za vsakdanjo uporabo ima 0,7 mm TC kroglico za gladko in natančno pisanje, modro črnilo pa ustreza standardnim pisarniškim in administrativnim zahtevam. Matirana površina poudari preprost in moderen videz, široka sponka pa ponuja dovolj prostora za tisk logotipov ali promocijskih sporočil. Na voljo v široki barvni paleti je idealen za promocijske kampanje, dogodke in obsežno blagovno znamčenje. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Material telesa: papir • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Široka sponka za tisk • Matirana površina • Široka barvna paleta • Idealen za promocijsko in vsakdanjo uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 1 x 13.9 cm |
| Paket | 1000/50 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Tampon, Digitalna |
| Material | Wheat straw plastic, Mešanica slame in plastike, Paper, Papir |
| Tip izdelka | Kemični |
| Črtna koda | 8605040067888 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 1000 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.45 x 0.315 x 0.39 m |
| Teža bruto kartona | 7.24 kg |
| Volumen kartona | 0.06 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960810920000 |
Podobni izdelki
+ 4 Barve
blizu
blizu
blizu
blizu
blizu



